Klarstein Gulliver čierna

Automatické vypnutie pri vare
Bezdrôtová

• Pený dizajn
    • Nekvalita

Po roku začala kanvica pretekať, čo dosť mrzí, lebo nebola lacná.

• nastaviteľné teploty
    • rýchly ohrev
    • schopné prevedenie
    • hlučnejšia

Potreboval som varnú kanvicu, ktorá dokáže zohrievať na určité teploty. Tak som si vybral túto

• , zakúpené v Electronic Star

Výborná kvalita, idem objednať takú istú rodičom.

Príkon
Materiál nádoby
nerezové
Automatické vypnutie pri vare
Bezdrôtová

Jednoducho vypnúť a uvoľniť sa pri horúcej šálke čaju alebo krémového cappuccina: Klarstein Gulliver rýchlovarná kanvica je jednoduchý expert na prípravu čajov a iných horúcich nápojov.

So svojím výkonom 2200 W privedie kanvica Gulliver do varu až 1,7 l vody. Ovládanie je vďaka ušľachtilému podstavcu s dotykovým ovládaním jednoduché a zrozumiteľné. Na ňom nastavíte v 10-stupňových krokoch želané teploty od 60 °C až po bod varu - perfektná varná teplota pre každý čaj. Zapínateľná funkcia udržiavania teploty sa postará o zachovanie teploty nápojov, takže si aj neskôr môžete pochutnať na šálke čaju bez toho, aby ste museli opätovne zohrievať vodu. Ušetrí Vám to čas aj energiu.

O bezpečnosť rýchlovarnej kanvice sa postará funkcia automatického vypnutia a ergonomická cool-touch rukoväť. Po zohriatí môžete bezkáblovú kanvicu odobrať z podstavca a bezpečne prenášať pomocou rukoväte.

• Perfektne zohriata voda: Gulliver rýchlovarná kanvica od spoločnosti Klarstein je špecialistom na horúce nápoje.
  • Dostupné farby: čierna, biela (produkt 10031990).

• Pený dizajn
    • Nekvalita

Po roku začala kanvica pretekať, čo dosť mrzí, lebo nebola lacná.

• nastaviteľné teploty
    • rýchly ohrev
    • schopné prevedenie
    • hlučnejšia

• , zakúpené v Electronic Star

Výborná kvalita, idem objednať takú istú rodičom.

• Odporúčam, je veľmi dobrý

• dizajn, funkcie, kvalitne prevedenie, po roku pouzivania stale funkcna
    • hlucnost, pipanie, pri vareni na 100 stupnov velmi dlho prevára a vypne sa mozno po pol minute

Vybrala som si ju kvoli funkciam, casto robievam zeleny caj, a cenovo mi prisla prijatelna. Verila som aj kvalite danej znacky.

Nadsenie z kanvice vsak ustupilo hned pri prvom pouziti. Vadi mi na nej to, ze zohrievanie vody je velmi hlucne. Ked zohrieva, nepocujem ani ked na mna kricia deti z izby. Vecer zohrievam vodu radsej na varnej doske :) lebo uz sa mi stalo, ze ich zobudila. Dalej mi vadi aj neustale pipanie. Podstavec pipne, ked date nan kanvicu, ked sa zapne ohrev a aj ked skonci. Moze to byt vyhoda pre ludi, ktory nevidia a spoliehaju sa na zvuky. Ak uz nejake pipanie, tak tichsie alebo moznost vypnutia.

Tento produkt by som odporucila tym ludom, ktorym nevadi, ze zohrievanie je naozaj hlucne a dlho trva nez sa vypne pri vare na 100 stupnov.

• , zakúpené v Klarstein

• Elegantný vzhľad, výborná obsluha.
    • Pri zohrievaní vody je veľmi hlučná, odmerka vody je ťažšie čitateľná kvôli uchopeniu kanvice rukou .
  • , zakúpené v Electronic Star

• Krasna varna konvica splna vsetko co som chcela

• Som veľmi spokojná.
  • , zakúpené v Klarstein

• Produkt splnil nase ocakavania, ale na hlbsie hodnotenie potrebujeme viac casu, ako 2 dni pouzivania
  • , zakúpené v Klarstein

• Dizajnovo krásna kanvica vyššej triedy, s termoreguláciou a možnosťou udržiavania nastavenej teploty.
    • Je veľmi hlučná.